Acer Predator Triton 900 трансформуючийся в планшет ігровий ноутбук з поворотним 4K дисплеєм

Acer Predator Triton 900

Acer Predator Triton 900

Крім цілого ряду звичайних ноутбуків компанія Acer привезла на виставку IFA 2018 ще одне, дуже і дуже цікавий пристрій подібного типу: Acer Predator Triton 900. Новинка являє собою ноутбук для геймерів, який, як і личить такому пристрою має потужну начинку, але який в першу чергу зможе виділитися на тлі своїх конкурентів оригінальним механізмом повороту і регулювання кута нахилу дисплея, дозвіл якого, до речі, становить 4K і який має підтримку Nvidia G-Sync.

Завдяки цьому ноутбук при бажанні можна буде перетворити в планшет з операційною системою Microsoft Windows на борту: екран новинки оснащений вбудованою в нього сенсорною панеллю.

За роботу з графікою в новому ігровому ноутбуці Acer відповідає дискретна відеокарта, а за її охолодження і охолодження процесора відповідальна система охолодження Acer Aeroblade 3D четвертого покоління.

Клавіатура ноутбука має зворотну підсвічування клавіш, а тачпад, розміщений збоку від неї приховує під собою додатковий набір цифрових клавіш. Ціна Acer Predator Triton 900, а також його докладні технічні характеристики будуть оголошені пізніше.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *