ADATA HD830 – захищений зовнішній HDD з підвищеною ємністю

ADATA HD830

Зовнішній HDD  ADATA HD830

Представлений новий зовнішній жорсткий диск ADATA HD830, який можна топити у воді і упускати з півтораметрової висоти. Звичайні HDD такі тортури не переживуть, а цей не тільки залишиться в строю, але і збереже цілісність зберігається в його надрах інформації.

По зображенню видно, що корпус ADATA HD830 явно має певні ступеня захисту. Насправді, накопичувач отримав сертифікати IP68 і MIL STG 810G, що дозволяє йому перебувати на 2-метровій глибині під водою до двох годин. Є також захист від пилу, бруду і тиску до 3 тонн, так що ваші дані під надійним захистом. У продаж ADATA HD830 надійде в чорному і синьо-чорному відтінках корпусу з кабелем USB 3.0 в комплекті. HDD важить близько 600 грамів при розмірах 140х96х33 мм, тобто він лише трохи крупніше середньостатистичного смартфона 2018 року.

Поширення ADATA HD830 почнеться в перших числах жовтня цього року, однак виробник не особливо поспішає оприлюднювати інформацію про його вартість, яка, з урахуванням всього перерахованого, навряд чи буде низькою. Прикупити ADATA HD830 вийде у версіях на 2, 4 і навіть 5 терабайт, і цей вінчестер гарантовано заробить на ПК під управління Windows 10, Linux і MacOS. Ціна буде включати гарантію терміном на три роки безпосередньо від ADATA.

Summary
Review Date
Reviewed Item
ADATA HD830 - захищений зовнішній HDD з підвищеною ємністю
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *