Акустична система Sony SRS-BTM8 з підтримкою технології NFC

Акустична система Sony SRS-BTM8

Компанія Sony представила бездротову акустичну систему SRS-BTM8, і оголосила про швидкі поставки даної моделі в Україні. Новинка відрізняється стильним дизайном, покупцеві буде доступна версія з чорним або білим кольором. Зручна ручка дозволяє переносити систему з місце на місце, а працює колонка від чотирьох акумуляторів типу AA / LR6, або від мережі.

До складу системи увійшли два динаміка з фазоінверторами, які забезпечують потужність 2 + 2 Вт, функціональна панель управління знаходиться на ручці корпусу, що дуже зручно. Акустична система SRS-BTM8 може отримувати джерело сигналу, використовуючи технологію Bluetooth. Крім свого основного призначення, систему можна використовувати для розмов по мобільному телефону гучного зв’язку. Крім технології Bluetooth, розробники оснастили систему модулем NFC, цей модуль дозволяє отримувати джерело сигналу від мобільних пристроїв простим дотиком один до одного.

Пристрій може працювати в автономному режимі до 20 годин, також передбачена робота від мережі. Акустична система Sony SRS-BTM8 надійде в продаж у квітні місяці, її вартість складе 1100 гривень.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Акустична система Sony SRS-BTM8 з підтримкою технології NFC
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *