Анонс розумного годинника Huami Amazfit Verge з просунутим датчиком пульсу

Huami Amazfit Verge

Розумний годинник Huami Amazfit Verge

Компанія Xiaomi офіційно представила новий розумний годинник Huami Amazfit Verge. Пристрій і час покаже, і фітнес-трекер замінить, і навіть за здоров’ям свого власника простежить, причому в форматі 24-7, і все це за цілком помірну ціну.

Апаратна складова годин Huami Amazfit Verge включає в себе наступні компоненти: екран AMOLED з діаметром 1,3 дюйма і дозволом 360х360 точок, 512 Мб ОЗУ, накопичувач 4 Гб, скло Gorilla Glass 3 на лицьовій панелі і якийсь 2-ядерний процесор з частотою 1, 2 ГГц. Крім цього, в годиннику є GPS і ГЛОНАСС, WI-FI і Bluetooth 4 і навіть NFC-модуль, що дозволить використовувати їх для безконтактної оплати. Акумулятор гаджета розрахований на 5 днів автономної роботи при звичайному режимі експлуатації.

Коштує годинник Huami Amazfit Verge близько $ 115, і за ці гроші в них є головна фішка – абсолютно новий сенсор серцевого ритму, який буде вимірювати ваш пульс цілодобово, та ще й з точністю 98%. Датчики можуть також визначати аномальні серцеві ритми і записувати всі отримані дані в звіт, який потім слід показати кардіолога. Продажі Huami Amazfit Verge почнуться через кілька годин у великих інтернет-магазинах Піднебесної, включаючи AliExpress і JD.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *