Анонсовано розумний годинник Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 4

Apple Watch Series 4

Компанія Apple представила розумні годинник Watch Series 4, і це вже четверте покоління оригінальних Apple Watch зразка 2014 року. Зовнішність особливо не змінився, вірніше, він залишився тим самим, і головною відмінністю цього годинника від перших трьох версій став збільшений екран з тонкими рамками.

Як сказано в прес-релізі, динамік в нових Apple Watch Series 4 став на 50 відсотків голосніше, а процесор SIP Apple A4 став в два рази швидше в порівнянні з попередником. У ньому містяться 2 ядра з підтримкою 64-бітних інструкцій. Яблучні годинник обзавелися набагато більш точним акселерометром, який буде застосовуватися в фітнес-додатках, до того ж він зможе визначати, якщо власник годинника впав, а це вже оцінять люди похилого віку і їх діти. Якщо протягом 1 хвилини людина буде лежати нерухомо, то годинник самі подзвонять в екстрену службу і відправлять поточні координат.

Також Apple Watch Series 4 отримали новий датчик, здатний знімати електрокардіограму – це перші споживчі годинник з подібного роду функціоналом. Крім цього, Apple додала нові циферблати, навіть анімовані. Годинники вийшли в версіях на 40 і 44 міліметри за ціною від $ 400 і $ 430 відповідно. У вартість включено батарею на 18 годин роботи і модуль Bluetooth 5. Модель Apple Watch Series 3 подешевшала до $ 280 за базову версію.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Анонсовано розумний годинник Apple Watch Series 4
Author Rating
41star1star1star1stargray
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *