Apple прибере рекламу з Shazam

Shazam

Компанія Apple, як відомо, купила музичний сервіс Shazam, хоча до цих пір і незрозуміло, навіщо він їй потрібен. Сьогодні угода щодо його придбання була завершена, і тепер в додатки будуть внесені певні зміни, і деякі з них навіть будуть на руку користувачам, хоча це і не зовсім в дусі Apple.

Нагадаємо, що Shazam – це всесвітньо відомий сервіс з пошуку назви музичних композицій буквально на слух. Додаток слухає звучну музику і видає назву треку і його виконання, причому весь процес повністю автоматизований, потрібно лише натиснути одну-єдину кнопку і піднести смартфон до колонок. Apple заплатила за Shazam чималу суму, $ 400 мільйонів, і поки до цих пір неясно, як вона планує відбивати ці гроші.

Звичайно, вона могла б показувати ще більше реклами, якою в Шазаме, прямо скажемо, і так чимало, однак Apple прийняла рішення повністю видалити з Shazam рекламний код. Крім того, вона вирішила не прибирати додаток з Google Play, так що власники смартфонів на Android зможуть і далі користуватися сервісом. Залишається лише одне припущення – в найближчому майбутньому Shazam може стати платним, однак сама Apple поки ніяк не коментує подібного роду чутки.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *