Archos Gen10 XS серія планшетів з QWERTY клавіатурою

Archos Gen10 XS

Компанія Archos анонсувала нову лінійку планшетних комп’ютерів – Archos Gen10 XS. Реліз був представлений відразу трьома моделями планшетів – Archos 97 XS, Archos 80 XS та Archos 101XS.

Як повідомляє офіційне джерело, всі планшети цієї серії працюють під операційною системою Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich (ICS), але до кінця цього року планується оновлення до останньої версії Android від Google (4.1 Jelly Bean). У начинку планшета включені багатоядерні процесори з тактовою частотою 1,5 ГГц і оперативна пам’ять RAM на 1 ГБ.

Відмінною рисою цієї серії є наявність корпусу-чохла у вигляді повноцінної QWERTY клавіатури, яка стикується з пристроєм за допомогою магнітів. Додатково вона виконує функцію захисного чохла для дисплея. Більш повну інформацію про Archos XS GEN10 можна отримати на сайті розробника.

Також повідомляється, що модель планшета Вихід Archos 101XS планується на листопад місяць, і його ціна складе 400 доларів, а два інших планшета будуть спрямовані в продаж в кінці року, про ціну двох останніх моделях не згадують.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Archos Gen10 XS серія планшетів з QWERTY клавіатурою
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *