Asus випустила зовнішній жорсткий диск FX HDD

FX HDD

Компанія Asus анонсувала цікавий аксесуар – зовнішній жорсткий диск під назвою FX HDD, аналогів якому в її модельному ряду немає. Звичайно, Asus і раніше випускала зовнішні вінчестери, але у цього є одна особливість, яка робить його унікальним.
Фішка Asus FX HDD ніяк не впливає на його роботу – мова про підсвічування Aura Sync RGB, тобто корпус накопичувача буде дуже стильно світитися, хоча, за фактом, для такого аксесуара це явно марна додаток. Втім, виглядає Asus FX HDD стильно, що має привернути до нього увагу молоді і, зокрема, геймерів. Розміри накопичувача склав 128х80х16 міліметрів при вазі 145 грамів, і він підключається до комп’ютера зі швидкісного інтерфейсу USB 3.1, який, знову ж таки, тут не потрібен – сам жорсткий диск не зможе видати повну швидкість зважаючи на особливості даного типу накопичувачів.

Зате у Asus FX HDD є апаратне шифрування AES з ключем довжиною 256 біт, так що інформація всередині нього буде під щодо надійним захистом. Накопичувач буває двох видів – на 1 і 2 терабайта, і його реліз очікується в дуже недалекому майбутньому, проте його ціна, яка, поза всяким сумнівом, виявиться вище на тлі зовнішніх HDD без підсвічування, на даний момент не повідомляється.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *