Аудіо колонки IBA50 з технологією Bluetooth

IBA50

Компанія Iriver анонсувала невелику, бездротову Аудиоколонка IBA50. Завдяки вбудованому модулю Bluetooth, джерелом звуку у колонок можуть служити смартфони, планшети, ноутбуки ПК, аудіоплеєри та багато іншого обладнання, що підтримує цей стандарт зв’язку. Крім цього, колонки можуть служити зовнішнім динаміком, приймаючи дзвінок на мобільний телефон.

Корпус новинки виготовлений з матового пластика, поставлятися колонки будуть в двох кольорах – чорному і білому. Пристрій оснащений мінімум навігаційних кнопок, а точніше, всього однієї, яка управляє гучністю, прийомом дзвінків і включення модуля Bluetooth. Усередині знаходяться два невеликих динаміка, які забезпечують хорошу якість звучання, як для таких розмірів. Вбудований акумулятор дозволить використовувати колонку протягом 8 годин без підзарядки.

Є можливість використовувати IBA50 в «дротовому» режимі, для чого присутній 3,5 мм роз’єм на задній панелі пристрою (кабель входить в комплектацію). Також там знаходиться інтерфейс Mini-USB, для зарядки акумулятора. Новинка надійде в продаж до кінця зими, приблизна вартість IBA50 складе 700 гривень.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *