Бездротова клавіатура RAPOO E9080 з бічною сенсорною панеллю

RAPOO E9080

Все частіше можна бачити, як бездротові технології застосовуються в периферійних комп’ютерних пристроях, наприклад, недавно компанія RAPOO випустила комп’ютерну клавіатуру E9080 з бічною сенсорною панеллю. Як ми вже помітили, головна особливість клавіатури, бічна сенсорна панель, розташована на місці додаткового цифрового блоку, панель має подвійну функцію, по-перше, це сенсорний татчпад для управління функціями комп’ютера, по-друге, це цифровий блок з сенсорними клавішами. Перемикання між цими режимами досить просте, досить провести пальцем по області з написом «Slide here».

Товщина клавіатури RAPOO E9080 складає 5,6 мм, крім цього, невеликі габаритні розміри роблять її вельми компактною і універсальної. Самі клавіші досить великі і розташовані в звичному порядку, тут же є ряд додаткових клавіш, що значно розширюють функції клавіатури.

Клавіатура RAPOO E9080 є бездротовою, підключення до комп’ютера здійснюється за допомогою USB конектора по каналу з частотою 2,4 ГГц. За словами розробників, дана модель може ловити сигнал конектора на відстані до 10 метрів. Харчування клавіатури здійснюється від двох батарей типу ААА. Клавіатура RAPOO E9080 вже доступна в магазинах, її ціна складає 650 гривень.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *