Бездротову зарядку Xiaomi Mi Wireless Charger оцінили в $10

Xiaomi Mi Wireless Charger

Xiaomi Mi Wireless Charger

Компанія Xiaomi офіційно представила нову бездротову зарядку Mi Wireless Charger – компактну, зручну і недорогу. Це вже другий подібний гаджет від Сяомей, і він став не стільки більш стильним, але і більш потужним.

Корпус Xiaomi Mi Wireless Charger виконаний з алюмінію, а верхня панель повністю прогумована, щоб процесу зарядки нічого не заважало. Потужність станції становить 10 ват проти 7,5 вата у попередньої моделі, а ось вартість, навпаки, знизилася: перша зарядка від Xiaomi вийшла навесні і коштувала 15 доларів, а нинішня коштує всього 10 доларів при замовленні з Китаю. Хмарно вигода, і до того ж без сарказму.

Xiaomi Mi Wireless Charger підтримує стандарт Qi, за рахунок чого вона може заряджати всі сучасні смартфони, включаючи останні новинки від Samsung і LG, і навіть Apple iPhone X цілком можна зарядити від неї. Станція надійде в продаж вже в першій половині вересня цього року і буде мати цілий ряд індикаторів, включаючи світлодіод, що сигналізує про вірному розташуванні смартфона на поверхні корпусу зарядки. У Xiaomi Mi Wireless Charger є цілий ряд захистів, включаючи захист від перегріву, так що вашому мобільнику нічого не загрожуватиме. Додамо, що зовсім скоро Apple випустить власну зарядку AirPower з підтримкою Qi, ось тільки коштувати вона буде близько $ 200.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *