Biostar оголошує випуск відразу двох нових материнських плат GAMING Z97X і GAMING Z97W

GAMING Z97X

Виробник материнських плат – компанія BIOSTAR збирається поповнити лінійку своєї продукції двома новими моделями, заснованими на базі Intel Z97. Новинки – GAMING Z97X і GAMING Z97W сумісні з CPU у виконанні LGA 1150, що обіцяє підключати потужні системи обробки графіки, забезпечувати високошвидкісну передачу та обробку даних. Більш того, як заявляє розробник, буде підтримуватися новий стандарт інтерфейсу USB 3.1, що автоматично забезпечує швидкість передачі даних до 10 Гбіт\с.

Можливості материнської плати BIOSTAR GAMING Z97X дозволяють використовувати 12-фазну підсистему живлення для CPU з 24-штирьковим роз’ємом ATX і 8-штирьковим EPS, присутній 3 слоти PCI-Express 3.0×16 і стільки ж PCI-Express 2.0×1. Для підключення інформаційних накопичувачів є шість портів SATA III плюс SATA-Express і M.2 (електрично PCIe 2.0×2). Гніздо плати реалізований у вигляді двох портів, один з них це контролер Intel, другий – Qualcomm Atheros Killer E2200 з додатковими ігровими опціями. Звукова система включає в себе аудіокодек з співвідношенням сигнал-шум на рівні 110 акустичних децибел плюс підсилювач для навушників, а в комплекті до материнської плати йде спеціальна панель управління типорозміру 5,25 дюйма, що дозволяє контролювати різні системні процеси.

Молодша модель BIOSTAR GAMING Z97W практично ідентична попередньої, відмінність полягає у відсутності одного з слотів PCIe×16. Замість 12 фазної системи живлення, дана модель отримала 10 фазную. Вартість майбутніх моделей в даний час залишається невідомою.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *