Мережевий накопичувач Canvio Personal Cloud від Toshiba

Canvio Personal Cloud від Toshiba

Компанія Toshiba анонсує випуск своїх мережевих накопичувачів Canvio Personal Cloud, з їх допомогою будь-який бажаючий користувач зможе стати «хмарним провайдером» Дана модель буде доступна в двох варіантах – з двухтерабайтовим накопичувачем і трехтерабайтовим. Важливою особливістю цієї моделі мережевого накопичувача є наявність програмного забезпечення, яке дає повний доступ до управління всіма функціями мережевого накопичувача.

Користувачі Canvio Personal Cloud можуть отримувати доступ до файлів на сервері в будь-який момент, завантажувати і викачувати. Розробники додали програмний додаток для клієнтів Canvio Personal Cloud, що дозволяє користувачам обмінюватися даними будь-якого типу, крім цього, доступні спеціальні інструменти, які дозволяють сортувати дані за багатьма параметрами – дата, час, розмір і ін. Програмне забезпечення випускається в двох варіантах – для настільних ПК і для мобільних пристроїв на платформах Android і IOS.

Мережеве сховище Canvio Personal Cloud з’явиться в продажу вже у вересні, модель на 2 терабайти обійдеться покупцеві в 220 доларів, а на 3 терабайта в 250 доларів.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *