Creative створила бездротові навушники Outlier ONE Plus з плеєром всередині

Outlier ONE Plus

Компанія Creative, відома в першу чергу просунутими звуковими картами Sound Blaster, випускає також цілий ряд аксесуарів для прослуховування музики. Її новинкою, представленої сьогодні, стала гарнітура Outlier ONE Plus, повністю бездротова і на 100 відсотків автономна.
За фактом, Creative Outlier ONE Plus навіть не потрібно підключення до смартфону, так як вона може відтворювати музику самостійно, адже в неї вбудований повноцінний mp3-плеєр з 4 Гб пам’яті на борту. У навушників є захист від вологи IPX4, що дозволяє брати їх з собою на тренування і залишати смартфон в роздягальні або зовсім будинку. Батареї в режимі роботи плеєра гарнітурі вистачить на 10 годин роботи, але Creative Outlier ONE Plus все ж можна підключати до смартфону по Bluetooth 4.2 – в цьому випадку час автономної роботи скоротиться до 7 годин.

Навушники мають особливу форму корпусу, завдяки якій не випадають з вух, плюс вони здатні відтворювати звуки з частотою від 20 Гц до 20 кГц. Creative Outlier ONE Plus важать всього 16 грамів і можуть працювати зі смартфонами під Android і IOS через спеціальний додаток Sound Blaster Connect – воно поширюється на безкоштовній основі. Сама гарнітура коштує рівно 50 євро і надійде в продаж до кінця літа.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Creative створила бездротові навушники Outlier ONE Plus з плеєром всередині
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *