Dell повідомила про швидкий випуск нового геймерського ноутбука Alienware 13

Dell Alienware 13

Компанія Dell оновила лінійку ігрових ноутбуків Alienware 13 дюймовою моделлю Alienware 13. Розробники компанії вирішили випустити даний ноутбук з трьома різними дисплеями.

Ноутбук Dell Alienware 13 буде поставлятися з 13-дюймовим дисплеєм, але користувач сам зможе вибрати модифікацію: дешевший варіант пропонує TN дисплей з роздільною здатністю матриці 1366 × 768 пікселів і яскравістю 200 ніт. Дорожчий дисплей буде оснащуватися IPS матрицею, з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів і яскравістю 350 ніт. Самим просунутим вважається третій варіант – IPS дисплей з роздільною здатністю 2560×1440 пікселів і яскравістю 400 ніт.

Якщо говорити про інші технічні характеристики, то відомо, що за роботу ноутбука в цілому буде відповідати чотирьохядерний процесор Intel Haswell, опціонально можлива установка процесора серії Intel Broadwell. Об’єм оперативної пам’яті складе 16 ГБ. За обробки графіки відповідає графічний прискорювач NVIDIA 860 GTX. Система зберігання особистої інформації надана двома твердотільними SSD накопичувачами, що оптимізує та прискорить процес отримання інформації. За бездротовий зв’язок і передачу даних буде відповідати модуль Killer 802.11ac. і Wi-Fi. Інтерфейси зв’язку представлені портами стандарту USB 3.0. Продажі нового ноутбука заплановані на листопад цього року, вартість Alienware 13 на даний момент залишається невідомою.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *