Продуктивний мережевий накопичувач DiskStation DS213 +

DiskStation DS213

DiskStation DS213 + це новий мережевий накопичувач від компанії Synology. Новинка призначена в першу чергу для потреб малого та середнього бізнесу, хоча його можна використовувати для будинку. Пристрій оснащений двома боксами для жорстких дисків, його роботу забезпечує двоядерний процесор з тактовою частотою 1,067 ГГц, що забезпечує роботу в понад продуктивним режимом. Крім цього, тут реалізована технологія System Hibernation, дозволяючи DiskStation DS213 знаходиться в режимі очікування і при цьому практично не споживати електроенергію, до моменту прояву мережевої активності, що максимально знижує витрати на електроживлення.

 Кількісні характеристики пристрою такі: середня швидкість зчитування даних досягає до 110 МБ/с, швидкість запису даних 84 МБ/с (робота в конфігурації RAID 1 в оточенні Windows). Швидкість роботи при шифруванні даних 256-бітовим ключем досягає 49 МБ/с. при читанні і 24 МБ / с при записі.

Для зв’язку з зовнішніми джерелами даних є два порти USB 3.0, один eSATA і кардрідер формату SD. Усередині встановлений тихий 19,9 дБ вентилятор з діаметром 92 мм. Корпус мережевого накопичувача обладнаний шумоізоляційної обшивкою. Як і всі продукти компанії, цей оснащений операційною системою DiskStation Manager 4.0 (DSM 4.0).

Summary
Review Date
Reviewed Item
Продуктивний мережевий накопичувач DiskStation DS213 +
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *