Dolby Dimension – преміальні бездротові навушники

Навушники Dolby Dimension

Навушники Dolby Dimension

Під маркою Dolby представлені нові бездротові навушники закритого типу під назвою Dimension. Модель відноситься до преміум-сегменту і несе в собі цілий ряд сучасних технологій, включаючи просунуте активне придушення шуму.

Навушники Dolby Dimension укомплектовані 40-міліметровими драйверами і унікальними алгоритмами обробки сигналу в парі з функцією машинного навчання – за нього відповідає спеціальний модуль від Qualcomm. Все це дозволяє налаштувати повноцінне об’ємне звучання високої якості і насолодитися чистим звуком. Придушення шуму в Dolby Dimension регульоване – можна повністю закритися від зовнішнього світу, а можна повністю відключити шумодав.

Зрозуміло, є цілий діапазон налаштувань. Управління всім фунціоналом здійснюється за допомогою мобільного додатку під iOS і Android, яке вже можна скачати на свій смартфон. Права чашка Dolby Dimension сенсорна – вона відповідає за регулювання гучності свайпамі. Навушники заряджаються через USB і можуть пропрацювати до 16 годин без підзарядки. У дизайні використовуються тільки якісні матеріали, але за все це доведеться заплатити, і немало – нові Dolby Dimensio стоять рівно 600 доларів США, прямо як OnePlus 6T в топової комплектації. Навушники вже поступили в продаж.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *