Дрон Yuneec Mantis Q хвалиться здатністю проводити в повітрі більше півгодини

Дрон Yuneec Mantis Q

Дрон Yuneec Mantis Q

Проблема всіх компактних дронів полягає в їх автономності – вона, м’яко кажучи, залишає робити кращого. Правда, це зовсім не відноситься до нового коптеру Yuneec Mantis Q, який важить всього 480 грамів і може перебувати в повітрі більше 30 хвилин.
Дрон Yuneec Mantis Q може похвалитися складним корпусом – в звичайному вигляді його розміри складають всього 250×187×58 міліметрів, а в складеному і зовсім 168×96×58 міліметрів. Час його польоту – 33 хвилини від змінної батареї ємністю 2800 мАг, тобто АКБ тут навіть менше, ніж в сучасному смартфоні. Коптером можна управляти як з пульта, так і зі смартфона, і він розуміє голосові команди на відстані до 800 метрів на відкритій місцевості.

Yuneec Mantis Q може розганятися до 72 км / ч в спортивному і до 22 км/ч в звичайному режимі. У нього є ресивери GPS і ГЛОНАСС для орієнтації на місцевості, слот microSD і можливість вести запис відео в форматі Full HD на швидкості 60 кадрів в секунду. Підтримуються і інші дозволи, плюс є можливість фотозйомки з роздільною здатністю до 4800×2700 пікселів. Також в наявності запис роликів в 4К, але тут вже не буде працювати електронний стабілізатор зображення, а частота знизиться до 30 кадрів в секунду. Дрон Yuneec Mantis Q коштує рівно $ 500, а комплект з двома батареями, другим набором гвинтів і чохлом для перенесення оцінюється вже в $ 650.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *