Дзеркальна фотокамера Canon EOS 70D з просунутою технологією автофокусу

Canon EOS 70D

Дзеркальна фотокамера Canon EOS 70D

Компанія Canon представила нову модель дзеркальної фотокамери EOS 70D. Новинка продовжує однойменну серію EOS і підійде як для професіоналів, так і для любителів.

У новому фотоапараті встановлений CMOS-датчик зображення формату APS-C 20,2 Мп, розроблений фахівцями компанії. У прес-релізі компанії повідомляється, що камера отримала систему автофокусування Dual Pixel CMOS AF по 19 точкам хрестового типу, це перша в світі дзеркальна камера, яка отримала цю технологію. Dual Pixel CMOS AF забезпечує плавну фокусування на об’єкті при зйомці відео в форматі Full HD, а також фотографування в режимі Live View. За синхронізацію внутрішніх процесів відповідає процесор DIGIC 5, камера може робити до 7 кадрів в секунду, максимальна серія в форматі jpeg досягає 65 знімків, а в форматі raw – 16 знімків. Діапазон світлочутливості ISO може змінюватися в межах від 100 до 12 800, що дає можливість користувачеві працювати як при слабкому освітленні, так і в режимах з короткою витримкою, при цьому якість знімків залишається на висоті. Запис відео в форматі Full HD може йти в декількох режимах, при частоті кадрів 24,25 і 30 кадрів-с, під час запису в форматі 720p, частота кадрів може досягати значень 60 і 65 кадрів / с. Запис супроводжується стереозвуком від вбудованого мікрофона, є можливість підключення зовнішнього мікрофона.

Видошукач з 98-процентним охопленням кадру володіє збільшенням 0,95x. Сенсорний РК-екран Clear View LCD II з діагоналлю 3 дюйми (7,7 см) і змінним кутом нахилу має дозвіл 1040 тисяч пікселів. Ємнісний екран підтримує multi-touch жести, включаючи прокрутку, збільшення і зменшення. Варто відзначити, що EOS 70D – це модель EOS з вбудованим модулем Wi-Fi для дистанційного керування камерою і відправки зображень.

Орієнтовна дата початку продажів дзеркальної камери Canon EOS 70D призначений на початок осені, його вартість складе 1199 доларів, в комплекті з об’єктивом 18-135mm STM його вартість підвищиться до 1549 доларів, а з об’єктивом 18-55mm STM, до 1349 доларів.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *