Експерти прогнозують різке падіння попиту на iPhone XS і XS Max

iPhone Xs Max і iPhone Xr

Фахівці оцінили потенційний попит на смартфони iPhone XS і XS Max в короткостроковій перспективі і прийшли до невтішних для Apple висновків. На їхню думку, попит на ці гаджети різко впаде вже до кінця поточного року, і причини цього напевно очевидні всім. Перша причина – це, зрозуміло, ціна.
Смартфони iPhone XS і XS Max різко подорожчали в порівнянні з далеко не найдоступнішим iPhone X 2017 року, але при цьому в них немає ніяких інновацій, які могли б вплинути на зростання ціни так сильно. Це, до речі, друга причина, а третій є якість – у багатьох власників iPhone XS і XS Max спостерігаються проблеми з екранами та рівнем сигналу WI-FI і стільникових мереж. Apple поки не поспішає вирішувати їх.

Додамо, що в Україні iPhone XS і XS Max вийдуть через два дні, і ціна самої топової моделі складе 42 000 гривень. Ще раз відзначимо, що телефони майже не відрізняються від iPhone X, який Apple вже зняла з виробництва і з продажу, щоб хоч кому-небудь продати свої «нові» творіння. Відзначимо також, що в жовтні в Росію приїде iPhone Xr, найдешевший в новій лінійці, і так, він знову гірше iPhone X, хоча коштує приблизно стільки ж.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *