Ергономічна геймерська миша Razer Ouroboros

Razer Ouroboros

Кожен завзятий геймер знає, що наявність якісних гаджетів підвищує його можливості в грі. Кожен з них знайомий з такою компанією як RAZER, вона поставляє на ринок першокласні геймерские пристрої, наприклад, буквально недавно, вони випустили нову геймерську миша Razer Ouroboros, яка підійде кожному геймеру. Основна перевага даної моделі мишки її ергономічність і можливість налаштування параметрів пристрою для будь-якого типу долоні, причому, незалежно, лівої чи правої.

За заявами інженерів компанії, вони виявили, що на успішний результат вибору мишки впливають три параметра: довжина мишки, задній вигин і контур хвата. З огляду на ці параметри, була розроблена миша, із змінною довжиною до 200 мм. Також ця модель має кілька змінних бічних панелей, з яких можна вибрати найбільш підходящу користувачеві. Для більш повного злиття долоні з поверхнею можна змінювати кут заднього вигину поверхні мишки.

З точки зору технічних характеристик пристрою відомо, що чутливість мишки становить до 8200 px. на дюйм, необхідна величина чутливості регулюється окремою кнопкою. У цій моделі використовується спеціальний датчик 4G Dual Sensor System, який об’єднує два сенсора в один. Пристрій є бездротовим і працює від одного акумулятора типу AA, компанія заявляє, що роботи одного акумулятора вистачає на 12 годин гри, але є можливість підключення мишки і від мережі. Швидкість передачі радіосигналу становить 1 мілісекунди.

Дана новинка з’явиться у продажу до кінця цього року і буде коштувати близько 130 доларів.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *