Флагман Xiaomi Mi Mix 3 покажуть вже у вересні

Xiaomi Mi Mix 3

Xiaomi Mi Mix 3

Визначено нову дата анонса смартфона Xiaomi Mi Mix 3, який заздалегідь позиціонується як самого Безрамковий в світі. Чутки вказували на його появу в вересні поточного року і, схоже, вони виявилися правдою.
За інформацією від авторитетних джерел, світова прем’єра Xiaomi Mi Mix 3 призначена на 15 вересня 2018 року. З його лицьовій панелі приберуть фронтальну камеру, яка тепер стане висувною, як у Vivo NEX, і це дозволить помітно зменшити товщину нижньої рамки. Смартфон відразу вийде на базі прошивки MIUI 10 з оновленим інтерфейсом, і у нього, за чутками, буде відразу три камери на тильній панелі, як у поточного флагмана P20 Pro від Huawei.

Специфікації Xiaomi Mi Mix 3 на даний момент не повідомляються, проте днями стало відомо про отримання Xiaomi декількох тестових зразків нового процесора Qualcomm 855 і про старт тестування якогось концептуального смартфона на його основі. Іншими словами, є відмінна від нуля ймовірність, що третій Mi Mix буде заснований саме на цьому CPU, тоді як інші флагмани від інших брендів отримають його лише в 2019 році. Залишається лише здогадуватися, скільки Xiaomi оцінить свій новий Mi Mix 3, але в тому, що він буде дешевше всіх конкурентів, можна не сумніватися.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *