Фотоапарат FinePix SL1000 з 50-кратним зумом від Fujifilm

FinePix SL1000

FinePix SL1000

Компанія Fujifilm поповнила лінійку своїх фотоапаратів ще однією моделлю, новинка отримала назву FinePix SL1000. Камера відноситься до сімейства ультразумов, володіючи об’єктивом з 50 кратним збільшенням, ідеально підійде тим, хто не любить втрачати час для заміни об’єктивів.

Як ми вже згадали, FinePix SL1000 оснащений 50-кратним оптичним об’єктивом FUJINON 24-1200 мм (в екв. 35мм) з діафрагмою f/2.9-6.5. Природно, що при такому збільшенні, розробники зіткнулися з проблемою стабілізації зображення, тому була розроблена спеціальна, нова система оптичної стабілізації, яка досить успішно справляється зі своїми завданнями. Об’єктив фотоапарата складається з 17 елементів в 12 групах, включаючи асферичні і ED елементи, які дозволяють зменшити аберацію і домогтися гарної якості знімків. Управління зумом здійснюється двома способами, стандартно на панелі управління функціоналом камери, і безпосередньо на самому об’єктиві, для більш чутливого і швидкого збільшення.

Фотоапарат FinePix SL1000 оснащений датчиком BSI-CMOS з роздільною здатністю 16 мегапікселів, чутливість ISO досягає показника 12800. Є можливість знімати відео формату Full HD зі швидкістю до 60 кадрів в секунду. Також в функціонал камери включений 3 дюймовий ЖК-дисплей. Орієнтовний час початку продажів призначено на кінець зими і початок весни, ціна фотоапарата складе 400 доларів на території США і 369 євро в Європі.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *