Фотокомпакт Panasonic Lumix DMC-LX100II показали на якісних рендерах

Panasonic Lumix DMC-LX100II

У мережі опубліковані в міру якісні рендери фотоапарата Panasonic Lumix DMC-LX100II, анонс якого відбудеться на наступному тижні. Саме близькість дати презентації вказує на те, що зображення справжні.

Фотоапарат Panasonic Lumix DMC-LX100II замінить собою перше покоління моделі Panasonic Lumix DMC-LX100, що вийшло в далекому 2014 році, і зможе похвалитися в першу чергу високоякісною оптикою від Leica. Зовні камера від попередниці не відрізняється, якщо не брати до уваги пару незначних деталей, і навіть об’єктив за чотири роки не спромоглися поміняти.
Характеристики Panasonic Lumix DMC-LX100II включають матрицю CMOS на 12,8 Мп, оптику з діафрагмою від f/1.7 до f/2.8 і ЕФР від 24 до 75 міліметрів, оптичний видошукач і, власне, все. Вбудованого спалаху тут немає, але є гарячий башмак для підключення додаткових аксесуарів. Найімовірніше, в камеру додадуть запис відео в форматі 4К, але на цьому її відмінності від першого покоління закінчаться. Вартість Panasonic Lumix DMC-LX100II не повідомляється, а її анонс відбудеться 23 серпня поточного року з подальшим світовим релізом у вересні або жовтні.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *