Fujifilm показала вкрай незвичайний проектор

Fujifilm

Компанія Fujifilm продемонструвала на рендера свій новий проектор, вже за зовнішнім виглядом дуже незвичайним. Дуже важливий момент: це взагалі перший проектор від даного вендора – раніше на цьому ринку він представлений не був.

По суті, Fujifilm не проводила анонс свого нового творіння, оскільки на даний момент про нього невідомо зовсім нічого, і навіть назва по невизначених причин приховано від журналістів. Однак по Рендер видно, що проектор вміє видавати зображення в різних напрямках – вперед, вниз і вгору, що досягається за рахунок оригінального способу кріплення проекційної лінзи. Вона знаходиться на спеціальному поворотному важелі, здатному обертатися по двох осях, що дозволяє встановлювати сам проектор хоч вертикально, хоч горизонтально. Це зроблено на догоду ергономіці – пристрій можна розмістити навіть на невеликому відрізку столу, і багато місця воно точно не займе.

Первісток від Fujifilm укомплектований сучасною оптикою з серії Fujinon, за допомогою якого він може виводити хоч 100-дюймову картинку з відстані 75 сантиметрів до екрану або стіни. Схоже, перший проектор Fujifilm націлений на комерційний сегмент ринку, отже, його ціна буде дуже високою. Реліз новинки призначений на 2019 рік.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Fujifilm показала вкрай незвичайний проектор
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *