Fujifilm випустить середньоформатний фотоапарат GFX 50R

Fujifilm GFX 50R

Фотоапарат Fujifilm GFX 50R

Компанія Fujifilm, за інформацією від інсайдерів, вже майже завершила розробку нового фотоапарата GFX 50R. Він буде представлений вже до кінця поточного місяця, і це среднеформатная беззеркалка з дуже несмачною ціною.

Камера Fujifilm GFX 50R замінить собою модель Fujifilm GFX 50S, що вийшла два роки тому і показану на рендер. Дизайн, за чутками, особливо не зміниться, а ось характеристики стануть цікавішими. У новинці нас чекатимуть поворотний сенсорний екран, електронний видошукач і відразу два слота під карти пам’яті SDXC, не кажучи вже про новий китовому об’єктиві 40 мм.

Але, мабуть, не обійдеться і без спрощення конструкції: в Fujifilm GFX 50S є додатковий екран на 1,28 дюйма поруч з крутилками, на який виводиться потрібна фотографу інформація. З камери Fujifilm GFX 50R його, судячи з усього, випив, проте це ще вимагає підтвердження. Інші характеристики не повинні змінитися, і це буде CMOS-сенсор на 51,5 Мп, модуль Bluetooth, роз’єми HDMI і USB. Ємність акумулятора камери не встановлена. Анонс Fujifilm GFX 50R призначений на 25 вересня цього року, а реліз відбудеться в жовтні за ціною в межах 4500 доларів США.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *