Гарнітура Honor FlyPods Pro – аналог AirPods від Huawei

Honor FlyPods Pro

Гарнітура Honor FlyPods Pro

Компанія Huawei з Китаю представила свої новітні бездротові навушники Honor FlyPods Pro, які здаються дуже знайомими. Навіть назва на зразок десь зустрічалося, вам не здається? Все так і є – це аналог Apple AirPods, але більш доступний, хоча і не менш якісний.

Якщо точніше, то Huawei представила відразу дві гарнітури, FlyPods і FlyPods Pro. Перша підтримує Bluetooth 5, а її лівий навушник дозволяє запускати голосового помічника, тоді як правий управляє відтворенням музики. Гарнітура захищена від вологи та поту за стандартом IP54 і працює до 3 годин на одному заряді, плюс кейс забезпечує ще 20 годин і заряджається по USB-C і без проводів.

У FlyPods Pro є все те ж саме, плюс в неї впровадили технологію Bone ID, яка буде дізнаватися користувача по голосу. В її основі лежить технологія кісткової провідності. FlyPods Pro можна використовувати для блокування телефону та для підтвердження платежів, що дуже зручно, от тільки навряд чи FlyPods Pro буде продаватися де-небудь за межами Піднебесної, де її ціна складе близько 145 доларів США. Звичайні ж FlyPods безумовно вийдуть в Європі і США за ціною в районі 115 доларів, і купити їх можна буде вже до кінця нинішнього року.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *