Гібридні SSHD накопичувачі Toshiba MQ01ABF050H і MQ01ABF032H

SSHD Toshiba MQ01ABF050H

Компанія Toshiba Electronics Europe повідомляє про випуск своїх власних твердотільних накопичувачів нового покоління (SSHD). Новинка може похвалитися високою ємністю жорсткого диска в поєднанні з високою продуктивністю твердотільного накопичувача.

Обидві нові моделі будуть використовуватися в ноутбуках або надтонких ПК, виконані у форм-факторі 2,5 дюйма, висота накопичувача складає всього 7 мм. Toshiba MQ01ABF050H характеризується 8 ГБ в швидкісному твердотільному накопичувачі і 500 ГБ HDD жорсткого диска. Toshiba MQ01ABF032H отримав 8 ГБ в твердотільному накопичувачі і 320 ГБ в жорсткому диску.
Швидкість читання досягає 1288 Мб/с, при досить тихій роботі обертання дисків. Максимальний шум при позиціонуванні головок – всього 21 дБ. Крім того, поєднання інтерфейсу SATA 3.0 і невеликого форм-фактора забезпечує сумісність з більшістю ПК і ноутбуків.

Оновлений самонавчального алгоритм зберігає часто використовувані файли на SLC-мікросхему NAND, гарантуючи прискорене вилучення даних. Аналогічно цьому, рідше використовуються дані переміщаються з мікросхеми NAND на жорсткий диск для довготривалого зберігання. Завдяки цьому алгоритму гібридний накопичувач підвищує швидкість завантаження ПК у порівнянні зі стандартними жорсткими дисками, покращуючи швидкість і надійність компонентів в додатках записи цифрового відео. Більш того, самонавчального механізм розвивається протягом всього терміну служби носія, постійно збільшуючи його продуктивність.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *