Гібридний ультрабук від Intel з новим енергоефективним процесором

Гібридний ультрабук від Intel

На виставці CeBIT 2018 компанія Intel показала цікаву новинку – ультрабук з від’єднувати дисплеєм. Дисплей може працювати автономно, уявляючи, по суті, повноцінний планшет.

Судячи з збільшується кількості подібних пристроїв, простежується тенденція, що говорить про появу принципово нового пристрою, що поєднує в собі зовнішні риси і функції планшета, ноутбука і чи моноблока. Компанія Intel не хоче залишатися в стороні від подібної ніші, і розробила свою власну версію гібридного ультрабука, новинка працює під управлінням процесора четвертого покоління з архітектурою Haswell. Такий процесор значно перевершує своїх попередників за частиною енергозбереження. Full HD дисплей має розмір 13-дюймів і роздільну здатність 1920×1080 пікселів. Інших технічних характеристик виробник не повідомляє, відомо лише те, що його товщина складає 17 мм, а товщина одного дисплея 10 мм. В якості операційної системи використовується windows 8.

На даний момент цей пристрій можна вважати прототипом, по крайней мере, до тих пір, поки не відбудеться офіційна презентація нового процесора Haswell.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *