Геймерські навушники Turtle Beach Call of Duty Black Ops II: X-Ray

Навушники Turtle Beach Call of Duty Black Ops II: X-Ray

На території України почалися продажі гарнітури Turtle Beach Call of Duty Black Ops II: X-Ray, новинка відрізняється від попередників підтримкою технології бездротової передачі даних і наявністю програмованого процесора.

Навушники Turtle Beach Call of Duty Black Ops II: X-Ray виконані в стильному дизайні, пофарбовані в чорний колір, матеріал амбушюри має властивість запам’ятовувати форму вуха користувача. Зв’язок між навушниками і програмованим процесором X-Ray здійснюється за допомогою Wi-Fi зв’язку на частоті 2,4 ГГц, а якщо ця частота перевантажена, навушники можуть сполучатися на частоті 2,5 ГГц, причому цей процес відбувається автоматично. Нові навушники підтримують паралельне Bluetooth-з’єднання, це дозволяє користувачеві одночасно чути переговори в чаті і приймати телефонні дзвінки. Цифровий процесор дозволяє перемикатися між звуковими схемами дотиком однієї кнопки, також можна використовувати налаштування еквалайзера для настройки призначених для користувача схем звучання. Процесор оснащений фірмовою функцією посилення звуку Dynamic Chat Boost, а функція регульованого моніторингу мікрофона дозволяє віртуально чути власний голос на тлі інших голосів з чату і регулювати його гучність, що дуже зручно для ігрового процесу. Процесор X-Ray підключається до джерела звуку через USB інтерфейс.

Також варто відзначити функцію Turtle Beach X-Ray, яка автоматично відключає живлення від акумулятора, якщо протягом 5 хвилин не було активності. Діаметр динаміків становить 50 мм, частотний діапазон дорівнює 20 Гц – 20 кГц. Навушники можуть працювати на відстані до 10 метрів від док-станції, а живлення здійснюється від двох акумуляторів типу AAA NiMH. Вартість навушників Turtle Beach Call of Duty Black Ops II: X-Ray складає 2400 гривень.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *