Геймерська миша Thunder M7 MMO преміум класу найближчим часом з’явиться у продажу

Геймерська миша Thunder M7 MMO

Відомий розробник комп’ютерного обладнання орієнтованого на геймерів, компанія Aorus, анонсувала випуск нової геймерской мишки Thunder M7 MMO. З назви стає зрозуміло, що новинка в першу чергу розрахована на так звані MMO-гри, тому підтвердження наявність додаткових програмованих кнопок. За словами виробника, Thunder M7 MMO відноситься до пристроїв нового покоління MMO / MOBA. Якщо говорити про можливості даного маніпулятора, то, перш за все, потрібно зупинитися на 16 програмованих кнопках, більшість з яких розташована на лівій бічній поверхні і розраховане на взаємодію з великим пальцем руки.

Стандартно розміщені кнопки перемикання чутливості сенсора (на верхній частині мишки). Максимально можлива чутливість сенсора становить 8200 dpi при калібрування до 150 ips. Як і більшість сучасних геймерських мишок, Thunder M7 MMO підтримує роботу з профілями, користувачеві доступно програмування 5 різних систем управління. Програмне забезпечення мишки дозволяє зручно і легко перемикатися між призначеними для користувача профілями. Як відзначає виробник, можливості Thunder M7 MMO дозволяють запрограмувати до 70 макросних команд.

З конструктивних особливостей можна відзначити вагу мишки 0 110 грам, габаритні розміри складають 116×70×44 мм, є світлодіодне підсвічування, а підключення до комп’ютера здійснюється через USB інтерфейс. Ігрова миша Thunder M7 MMO надійде в продаж вже найближчим часом, її вартість в Європі складе 70 євро.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *