Геймерський ноутбук Gigabyte Ultrablade P35K вже надійшов у продаж

Gigabyte Ultrablade P35K

Геймерський ноутбук Gigabyte Ultrablade P35K

Компанія Gigabyte Technology оголосила про початок продажів в Росії ігрового ноутбука Ultrablade P35K. Новинка зібрана на базі процесора 4-го покоління Intel Core i7, 8/16 ГБ оперативної пам’яті і графіки NVIDIA GeForce GTX 765M, оснащена дисплеєм діагоналлю 15,6 дюйма. При цьому ноутбук має помірну товщиною в 21 мм і вагою близько 2,2 кг.

За словами виробника, Gigabyte Ultrablade P35K є одним з найбільш тонких і легких ігрових ноутбуків в світі. Він в середньому на 44% тонше і на 10% легше більшості аналогів, представлених на світовому ринку. 15,6-дюймовий дисплей дозволом 1080p Full HD виконаний за технологією IPS з відмінними кутами огляду і покриттям. Ємність дискової підсистеми ноутбуків, що дозволяє встановлювати до 4 накопичувачів, може досягати 3 ТБ: до двох mSATA SSD ємністю 512 ГБ і до двох жорстких дисків ємністю 1 ТБ. У корпусі передбачений відсік для оптичного приводу або додаткового жорсткого диска.

Запатентована технологія охолодження Supra-Cool включає дві трубки для відведення тепла від центрального процесора і графічного адаптера до двох вентиляторів, що дозволяє ноутбуку стабільно працювати в ресурсоємних додатках. З новинкою зручно грати в тому числі і вночі: підсвічування клавіатури можна налаштувати таким чином, щоб вона автоматично включалася з настанням сутінків, не відволікаючи гравця від процесу.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *