Годинники Citizen Eco-Drive Proximity мають синхронізацію з Iphone

Citizen Eco-Drive Proximity

Citizen Eco-Drive Proximity

Цікаву модель наручних годинників випустила компанія Citizen, годинник оснащені високотехнологічної начинкою, багатим функціоналом, спрямованим на підтримку комунікаторів iPhone 4S і iPhone 5. Слід зауважити, що основний функціонал спрямований саме на сполучення годин з мобільними телефонами компанії Apple, вбудований модуль Bluetooth 4.0 забезпечує прямий зв’язок з Iphone. Дані годинник може сповіщати свого власника про надходження вхідних дзвінків, листів на електронну пошту, події зазначених у календарі, за допомогою вібраційного сигналу. Додаток Automatic Date and Time Synchronisation забезпечує синхронізацію часу на годиннику і телефоні з урахуванням часових поясів. Функція Watch Find дозволяє контролювати місце розташування телефону, при віддаленні від телефону годинник починає видавати вібраційний сигнал, що сигналізує про можливу втрати смартфона.

Годинники Citizen Eco-Drive Proximity отримують живлення від сонячних батарей, що виключає необхідність в інших джерелах живлення. Корпус годинника водонепроникний з можливістю занурення на глибину до 100 метрів. Також в годиннику є вічний календар, який враховує високосні дні, і хронограф.

Компанія Citizen пропонує годинник в двох варіантах: з чорним іонним покриттям і зі звичайним корпусом з нержавіючої сталі. Новинка буде доступна в магазинах з 19 листопада за ціною 630 доларів.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *