Функціональні сенсорні годинники Touch Time

Touch Time

Компанія Art Technology відома в світі, як виробник годинників Phosphor з екраном на базі електронного чорнила. Нещодавно на сайті Kickstarter з’явилася інформація про новий проект компанії – годинник із сенсорним екраном Touch Time. Цей проект практично відразу набрав потрібну суму грошей для запуску у виробництво.

Годинники Touch Time мають ємнісний сенсорний екран, здатний розпізнавати короткі торкання і «свайпи». Функції цього гаджета нечисленні, але все ж в години закладені функції секундоміра, світовий час, калькулятора, сигналізації, режим нагадувань, гороскоп і фази Місяця. За виведення кожної функції на екран відповідає відповідна іконка. Крім цього, в годинник закладено кілька мовних профілів, з можливістю зміни на необхідний користувачу. Також можна вибрати один з 14 стилів оформлення годин, дозвіл дисплея складає 144? 168 px. Розробники даного продукту підійшли до справи ґрунтовно і реалізували функцію водонепроникності на глибині до 30 м.

Купити годинник Touch Time можна буде за 99 доларів, а за такий самий годинник, але з золотим обрамленням доведеться викласти 499 доларів.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Функціональні сенсорні годинники Touch Time
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *