Google оновив компактний медіаплеєр Chromecast 3.0

Chromecast 3.0

Медіаплеєр Chromecast 3.0

Інтернет-гігант Google представив третє покоління свого медіаплеєра Chromecast, яке так і називається – Chromecast 3.0. Модель оновилася як зовні, так і внутрішньо, і її вже можна замовити в двох кольорах корпусу, хоча до її релізу ще залишається трохи часу.

Новий Chromecast 3.0 коштує 35 доларів США в чорному і білому кольорах пластикового корпусу, але в Росії він продаватися легальним шляхами не буде зі стовідсотковою гарантією. Плеєр має розміри 162х52х14 мм з урахуванням довжини кабелю, всередині нього є модуль WI-FI 802.11ac. Chromecast 3.0 підключається до смартфонів, планшетів, розумним і звичайних телевізорів і інших пристроїв, здатним передавати інформацію по Wi-Fi.

Підтримувані платформи – Android 4.2, iOS 9.1, macOS 10.9 і Windows 7 і новіше, так що працювати він зможе майже з усіма пристроями в світі. Chrome OS з якихось причин не підтримується, хоча це теж продукт від Google. Chromecast 3.0 вміє виводити відео в форматі Full HD на 60 кадрах секунду, але ось 4К тут не підтримується, що дуже дивно для пристрою другої половини 2018 року. Відзначимо, що Chromecast 3.0 має дуже обмежений функціонал і не в силах замінити ТВ-приставку за ті ж 35 доларів від, наприклад, Xiaomi.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *