Понад продуктивна відеокарта GTX 680 Black Series

GTX-680-Black-Series

Компанія Elitegroup (ECS) випустила нову графічну карту GTX680 Black Series, основні переваги якої, неперевершена надійність, низький рівень шуму, і можливість настройки. Її надвисока продуктивність і інноваційний термодізайн, дозволяє впоратися, з будь-якою сучасною грою, і більше того, виробники заявляють, що вона цілком здатна передавати першокласну графіку ігор наступного покоління, що знаходяться в теоретичній стадії. Відеокарта GTX680 обладнана графічним процесором NVIDIA® GeForce® GTX 680, що володіє високою стабільністю, гарантованої Nonstop Technology від ECS. Висока продуктивність відеокарти має один істотний недолік – виділення великої кількості тепла, тому для цієї відеокарти був розроблений спеціальний кулер з п’ятьма тепловими трубками, які значно ефективніше справляються з відведенням тепла, а подвійний вентилятор успішно розсіює гарячий потік.

Графічна відеокарта GTX680 Black Series оснащена 2048 МБ високошвидкісної пам’яті формату DDR ​​5 6008 МГц з широкою 256-бітної шиною і понад міццю новітнього графічного процесора від NVIDIA® GeForce® GTX 680. Швидкодіючий інтерфейс PCI-E 3.0 забезпечує дуже високу пропускну здатність і плавним зображенням без зависання навіть під час самих ресурсоємних комп’ютерних ігор. Передбачено підключення до чотирьох дисплеїв через роз’єми dual-link DVI, HDMI і DisplayPort. Крім цього, підтримуються новітні стандарти технологій, Microsoft DirectX 11 з Shader Model 5.0 і OpenGL 4.2. Також варто відзначити підтримку наступних технологій: NVIDIA® PhysX® для створення реалістичної фізики ігор; NVIDIA® CUDA ™, що дозволяє прискорювати процес обробки найбільш важливих системних завдань, наприклад, відеосжатія, яке в сім разів швидше, ніж стандартні центральних процесорів; і, нарешті, NVIDIA PureVideo ™ HD для ідеально чіткого відео HD і програвання фільмів. І, на закінчення, видатними характеристиками нового графічного процесора GTX 680 є режими згладжування зображення FXAA і TXAA, які практично не впливають на продуктивність, SMX Power Efficiency, GPU Boost, режим SLI для об’єднання до 3-х карт, NVIDIA® 3D Vision ™, 3D VisionTM Surround і Adaptive Vsync.

Компанія виробник передбачила можливість настройки відеокарти самостійно, за допомогою спеціальної утиліти, що дозволить користувачеві розганяти систему до максимальних показників GPU і пам’яті.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *