HyperJuice: зовнішній акумулятор з гігантською ємністю

HyperJuice

На майданчику Kickstarter з’явився досить цікавий проект від компанії HyperJuice, який отримав ідентичне назва. Це зовнішній акумулятор, але не простий, а дуже потужний і одночасно ємний – від нього можна заряджати практично будь-яку мобільну техніку.

Акумулятор HyperJuice вже зібрав велику суму, що перевищує запитану, так що його продажу гарантовано почнуться. Зовні він виглядає як батареї від Xiaomi, однак його ємність становить цілих 27 000 мАг – можна цілих п’ять разів зарядити батарею Xiaomi Mi Max 3, яка, на секундочку, 5500 мАг. На корпусі HyperJuice є два порти USB-C і один USB 3.0 – останній видає 18 ват потужності і підтримує Quick Charge 3.0 від Qualcomm. Порти USB-C можуть видати і зовсім 60 або 100 ват потужності в залежності від того, що до них підключили, і а якщо задіяти всі три роз’єми, то сумарна потужність складе чималі 130 ват.

Таким чином, HyperJuice може заряджати будь-які смартфони, планшети і ноутбуки, а сама батарея заряджається всього лише за 1 годину завдяки технології Power Delivery 3.0. Корпус HyperJuice виконаний з алюмінію, і всередині нього стоять банки від LG. Загальна вага конструкції дорівнює 550 грамам при товщині 21 мм. Батарея надійде в продаж в листопаді цього року за ціною $ 300, а зараз її можна урвати за $ 150.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *