Ігровий смартфон Razer Phone 2 вийде цієї осені

Razer Phone 2

Смартфон Razer Phone 2

Смартфон Razer Phone першого покоління вийшов восени 2017 року і став свого роду першовідкривачем ринку ігрових смартфонів. На поточний момент він вже морально застарів, і друге його покоління, як стало відомо сьогодні, побачить світ в четвертому кварталі 2018.
Точна дата анонса Razer Phone 2 не повідомляється, так само як і його специфікації, але вони вже точно не є таємницею: мобільник безумовно побудують на CPU Qualcomm 845 або, якщо дуже пощастить, на 855, і у нього точно буде не менше 8 Гб ОЗУ, оскільки саме такий обсяг варто в першому поколінні разом з процесором Qualcomm 835.

Перший смартфон укомплектований екраном Quad HD з діагоналлю 5,7 дюйма і широкими рамками, так що в Razer Phone 2 можна чекати панель 19: 9 Quad HD + з діагоналлю більше 6 дюймів і частотою оновлення 120 або 144 Гц. Ємність вбудованої пам’яті теж виросте і складе не менше 128 Гб в порівнянні з 64 Гб в першому поколінні. З приводу камер сказати нічого: в ігрових смартфонах вони грають одну з останніх ролей, так що вони можуть і зовсім зберегти поточні матриці на 8 і 12 Мп. По всій видимості, головною фішкою Razer Phone 2, крім екрану з високою частотою оновлення, стане його дизайн, але про це ми дізнаємося в листопаді або грудні.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Ігровий смартфон Razer Phone 2 вийде цієї осені
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *