iRU представляє бюджетні планшети Pad Master B701 і B801

iRU Pad Master B701

Компанія iRU представила два бюджетних планшета для користувачів, які не можуть дозволити собі більш потужні і сучасні версії. Нові планшети отримали назви iRU Pad Master B701 і B801 відповідно.

Перший планшет (iRU Pad Master B701) оснащений 7-дюймовим TFT дисплеєм з роздільною здатністю 800×480 пікселів і підтримкою 5 одночасних дотиків. За роботу системи в цілому відповідає процесор Boxchip A10 з такою частотою 1,2 ГГц, 512 МБ оперативної пам’яті формату DDR3. Користувач отримає 4 ГБ флеш пам’яті під особисті потреби. За візуальне оформлення системи відповідає операційна система Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Для доступу до мереж інтернет доступні зовнішні 3G модеми та модуль Wi-Fi. Для підключення інших пристроїв є інтерфейс mini-USB, а також роз’єм для навушників. На корпусі розміщена 1,3-мегапіксельна камера і вбудований мікрофон.

Другий планшет (iRU Pad Master B801) більш функціональний, його оснастили 8-дюймовим дисплеєм з HD роздільною здатністю 1024×768 пікселів. Дана модель також отримала процесор процесора Boxchip A10 з тактовою частотою 1,2 ГГц, вдвічі більше оперативної пам’яті в порівнянні з першим планшетом – 1 ГБ. Для користувача доступно 8 ГБ оперативної пам’яті. Управління системою здійснюється більш сучасною операційною системою – Android 4.1 Jelly Bean. Доступ в інтернет забезпечує модуль Wi-Fi, також можна використовувати зовнішні 3G модеми. На корпусі розміщені дві камери, основна на 2 мегапікселя і додаткова на 0,3 мегапікселя. Для підключення зовнішніх пристроїв є інтерфейси mini-USB і HDMI.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *