Компактні камери Pentax WG-3 і WG-3 GPS

Pentax WG-3 и WG-3 GPS

Pentax WG-3 і WG-3 GPS

Компанія Pentax Ricoh Imaging представила інформацію про готовність до випуску нових моделей камер Pentax WG-3 і Pentax WG-3 GPS. Новинки характеризуються захистом від попадання всередину пилу і вологи, новим светосильним зумом-об’єктивом і оптичною системою стабілізації зображення, це дозволяє використовувати камеру для зйомки в несприятливих атмосферних умовах і під водою, отримуючи якісні фотознімки.

Фотоапарати WG, WG-3 і WG-3 GPS дозволяють знімати на глибині до 14 метрів, перебувати там до 2 годин. Корпус камери здатний захистити внутрішню начинку від падіння з висоти до 2 метрів. Новинки забезпечені новим светосильним ширококутним 4-кратним зум-об’єктивом (максимальна діафрагма F/2.0, 25 мм до 100 мм., В еквіваленті формату 35 мм), високочутливим 16-мегапіксельним CMOS-сенсором зі зворотним засвіченням, а також графічним процесором нового покоління. Все це забезпечує чудову якість знімків і низький рівень шуму, навіть при зйомці під водою, або при недостатньому освітленні. Також в специфікації значиться, що камера може працювати при температурі до -10 ° C, знімати відео Full HD (1920×1080), є функція подвійної стабілізації зображення. Фотоапарат оснащений 3 дюймовим РК-дисплеєм.

Модель Pentax WG-3 GPS має в своєму розпорядженні функцію GPS навігації, це дозволяє вказувати на фотографії географічні мітки про місце зйомки, так само як і дані про тиск, висоті, глибині і іншими даними.

Навколо об’єктивів WG-3 і WG-3 GPS розміщені шість спеціальних світлодіодів для макрозйомки, які забезпечують яскраве і рівномірне освітлення об’єкту зйомки при активованому режимі «Цифровий мікроскоп». Камери також забезпечують відеозйомку з дозволом Full HD, використовуючи формат стиснення H.264 / MPEG-4 Part 10.

Ще одна особливість камери WG-3 GPS – вона відповідає стандартові Qi (технологія, заснована на принципах електромагнітної індукції), що дозволяє автоматично заіржати вбудований акумулятор камери, просто помістивши її на Qi-сумісний бездротове зарядний пристрій. Крім того, WG-3 GPS отримала додатковий дисплей на передній панелі, що відображає час, тиск і висоту над рівнем моря. Pentax WG-3 і WG-3 GPS з’являться в продажу в березні 2013 року. Орієнтовна ціна становить $ 299,95 і $ 349,95, відповідно.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *