Компактні любительські фотоапарати Canon PowerShot-SX280HS і PowerShot SX270 HS

Фотоапарат Canon PowerShot-SX280HS

Компанія Canon анонсувала нову серію компактних універсальних камер PowerShot SX. У число представлених моделей увійшли камери PowerShot SX280 HS і PowerShot SX270 HS. Фотоапарати оснащені процесорами Canon DIGIC 6, які дозволяють отримувати якісні знімки навіть при недостатньому освітленні, а також знімати відео у форматі Full HD зі швидкістю до 60 кадрів в секунду.

Процесор DIGIC 6 забезпечує низький рівень шумів і правильну експозицію при будь-яких умовах, в зв’язці з 12,1 мегапіксельним CMOS-датчиком, дана камера може фіксувати на 30% більше деталей, ніж попередні моделі. Обидва фотоапарата комплектуються ширококутним 25 мм об’єктивом Canon з 20-кратним оптичним зумом і системою оптичної стабілізації зображення (IS), що компенсує 4 ступені експозиції. Модель PowerShot SX280 HS обладнана модулем бездротового зв’язку Wi-Fi і GPS датчиком, це дозволяє передавати контент на зберігання в хмарні сервіси або в соціальні мережі, а в поєднанні з GPS датчиком, фіксувати місця зйомки.

Камери можуть знімати Full HD відео з роздільною здатністю 1920×1080 пікселів зі стереозвуком, під час зйомки відеоролика доступний 20-кратний оптичний зум. Обидва фотоапарата отримали вдосконалену систему стабілізації зображення, яка дозволяє отримувати чітку картинку рухомих об’єктів. Також можна відзначити наявність 3-дюймових РК-дисплеїв PureColor II G з роздільною здатністю 460 000 пікселів. Фотоапарати PowerShot SX280 HS і PowerShot SX270 вважаються аматорськими моделями і можуть знімати в ручному і напівавтоматичному режимі Tv і Av. У продаж обидві камери надійдуть в травні, вартість Canon PowerShot SX280 HS складе 349 євро, а PowerShot SX270 HS – 329 євро.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *