Компактна відеокарта ASUS GeForce GTX 670 DirectCU Mini

Відеокарта ASUS GeForce GTX 670 DirectCU Mini

У мережі з’явилася інформація, згідно з якою компанія ASUSTeK Computer збирається поповнити свою лінійку ще однією версією відеокарти NVIDIA GeForce GTX 670. Новинка відрізняється компактними габаритними розмірами. Нова відеокарта отримала назву ASUS GeForce GTX 670 DirectCU Mini, її довжина становить всього 17 сантиметрів, це очевидна перевага дозволить використовувати дану модель в невеликих корпусах.

Швидше за все, новинка буде використовуватися в міні-ПК для геймерів і професіоналів від Shuttle і інших виробників. Судячи з показаного скриншоту видно, що відеокарта отримала нестандартну систему охолодження, з алюмінієвою пластиною, що покриває чіпи пам’яті і підсистеми живлення. Над чіпом GPU знаходиться мідна відводить платина і алюмінієвий радіатор розташованої в радіально проекції.

Вся система обдувається одним великим вентилятором, що представляє собою поєднання лопастного і циліндричного вентиляторів. В іншому ж відомо, що пам’ять відеокарти частот ASUS GeForce GTX 670 DirectCU Mini буде працювати на частоті 6 ГГц, частота GPU становить 26 МГц, з доступних роз’ємів присутні два порти DVI, по одному HDMI і DisplayPort. У продаж новинка надійде в квітні.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *