Компанія ADATA анонсує випуск твердотільних накопичувачів ADATA ISSS312 2.5 дюймів

Твердотільні накопичувачі ADATA ISSS312 2.5 дюймів

Компанія ADATA Technology анонсувала випуск 2,5-дюймових твердотільних накопичувачів ISSS312. Новинка призначена для високонавантажених промислових установок, відрізняється підтримкою SATA III і зниженим енергоспоживанням.

Швидкісні SSD диски ADATA ISSS312 2.5 “SATA 6Gb/s працюють з типами пам’яті MLC, A + SLC, і SLC зі швидкістю послідовного доступу (читання / запису) до 530/500 МБ / с, заявлений час безвідмовної роботи складає 2 млн. Години. Не менш важливою характеристикою представлених накопичувачів є можливість працювати як при високих, так і низьких температурах, від -40 ° C до + 85 ° C.

Нові диски отримали ряд цікавих функцій, наприклад, заявлена ​​підтримка технології S.M.A.R.T., яка дозволяє визначати стан диска і ступінь захисту даних, що знаходяться в ньому. Технологія PLP в поєднанні з апаратним і програмним забезпеченням допомагає захистити дані при незапланованих і аварійних вимкнень системи. Технологія ECC дозволяє виправляти помилки при роботі з даними на диску. Також є можливість захистити дані від запису. Вбудоване функціональне додаток ADATA SSD Toolbox дозволить користувачеві отримати основну інформацію про роботу диска, а також внести зміни в певних установок. На даний момент відомо, що ADATA буде випускати швидкісні SSD диски ISSS312 ємністю від 8 до 256 ГБ.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *