Комп’ютерний маніпулятор Mycestro збирає кошти на сайті Kickstarter

Комп’ютерний маніпулятор Mycestro

На сайті Kickstarter з’явився цікавий проект вдосконаленого стандартного комп’ютерного маніпулятора. У зв’язку з розвитком технології сенсорного управління комп’ютерними програмами, такий засіб управління як комп’ютерна миша, втратила своє значення, і повільно зникає з нашого життя. Це не говорить про повне забуття, природно, що багато пристроїв і додатки залишаться під управлінням звичних нам «гризунів».

Новий проект Mycestro – це ідея оновити стандартну комп’ютерну мишу з технологією об’ємного позиціонування з метою створення нової системи управління. Новий маніпулятор значно менше стандартних моделей, сама ідея в тому, щоб комп’ютерна миша стала продовженням пальця користувача, це полегшить управління, а крім того, позбавить від так званого тунельного синдрому (хвороба від тривалого контакту з комп’ютерною мишкою). Розробники пристрою Mycestro розробили маніпулятор, що представляє собою кільце або наперсток, який одягається на палець. Новинка оснащена датчиками, що дозволяють їй орієнтуватися в тривимірному просторі і виконувати функції, властиві стандартному маніпулятору. Для початку використання необхідно активувати невеликий сенсор, розташований на самій мишці, зв’язок з комп’ютером забезпечується вбудованим модулем Bluetooth, який дозволяє керувати комп’ютером на відстані до 9 метрів.

В результаті маніпулятор Mycestro дозволяє управляти курсором простими рухами пальця, що дуже зручно і просто. Даний проект знаходиться на стадії збору фінансових коштів для запуску в масове виробництво, в даний момент можна оформити попереднє замовлення такого маніпулятора, його вартість становить 79 доларів.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *