Концептуальний ароматичний принтер від Sony

Sony-Student-Design-Workshop-2012

Всі ви вже знаєте про існування листівок і рекламних брошур з приємним запахом, що з’являється, якщо потерти папір. У парфумерних каталогах ця технологія застосовується повсюдно. Нещодавно на виставці компанії Sony Student Design Workshop 2012 китайський дизайнер запропонував оригінальну концепцію аромапрінтера, здатного друкувати знімки з наперед заданим запахом.

Спочатку це була ідея колекціонування запахів, але як виявилося, її можна поширити до масових, промислових масштабів. Одна сторона принтера показує зображення, яке буде друкуватися, на інший знаходиться датчик камера, що аналізує аромат і одночасно додає потрібні ароматичні чорнило в друк. Ефект від такого принтера може бути як позитивний, так і негативний, уявіть собі, коли ви на відпочинку в екзотичній країні, пробуєте національне блюдо з його особливим ароматом, і потім, повернувшись додому, через роки, дивіться на фотографію з тим екзотичним ароматом, такі спогади завжди будуть найсильніші. А можна використовувати такий принтер і на зло, наприклад, поширювати зображення товарів конкурентів з неприємним запахом, антиреклама в кращому вигляді.

Ніяких додаткових даних про даному гаджеті поки немає, незрозуміло і те, скільки може протриматися запах на роздруківці. На даний момент цей пристрій є концепцією, і невідомо, чи з’явиться воно в масовому виробництві.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *