Концепція 3D принтера XEOS 3D

Дизайнер Стефан Рейхерт предствіла концептуальний 3D принтер, здатний друкувати складні об’ємні предмети прямо у вас в будинку. Потрібно зауважити, що дана технологія вже далеко не нова і успішно застосовується в машинобудуванні. По суті, саме з цих витоків ця технологія стала застосовуватися в матричних принтерах.

Перші кроки в застосуванні ідеї створення складних предметів застосували в машинобудуванні для отримання деталей, які неможливо, або вкрай важко отримати стандартними методами. Для цього, порошкоподібний матеріал (будь-якого складу) подавався через спеціальний роздавальник і спікається лазером в однорідну масу необхідної конфігурації. Цікаво те, що цей метод отримання деталей, дозволяє отримувати таку ступінь точності, яку важко отримати звичайними методами обробки.

Новий 3D принтер отримав назву XEOS 3D, ця модель відрізняється досить малими розмірами, що робить її мобільного і зручного. З його допомогою ви зможете створити практично будь-яку річ, достатньо завантажити матеріал і задати програму. Цікава особливість даного принтера в тому, що передня частина пристрою закрита прозорим склом, це дозволить вам спостерігати за процесом творення. Пристрій працює за заданою програмою, так що користувачеві не доведеться здійснювати складних маніпуляцій.

Не варто забувати, що даний принтер принтер – це тільки концепція, яка, можливо, з’явиться як реальний продукт, а можливо і ні.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *