Планшет від Kouziro з гігантським розміром в 21,5 дюймів

kouziro-ft103

Японська компанія Kouziro ефектно виступила на ринку планшетних комп’ютерів. Поки весь світ чекає Apple iPad mini з 7,85-дюймовим дисплеєм, інженери Kouziro випустили мегапланшет FT103 з 21,5-дюймовим дисплеєм під управлінням операційної системи Android 4.0.
Планшетним комп’ютером новинку можна назвати з дуже великою натяжкою, адже для «таблеток» властива автономність, а дітище Kouziro не має власного акумулятора і прив’язане до розетки, так що FT103 швидше є родичем фоторамок або персональних комп’ютерів моноблочной компонування, хоча від звичних моделей останніх на платформі x86 виріб радикально відрізняється конфігурацією.

Основою Kouziro FT103 служить однокристальна система TI OMAP 4428, процесор якої характеризується тактовою частотою 1 ГГц. У розпорядженні користувача – 8 гігабайтів флеш-пам’яті. Наявність входу HDMI дозволяє використовувати найбільше планшетний пристрій в якості додаткового монітора для мобільного комп’ютера. Специфікації Kouziro FT103 також включає два порти USB, порт Ethernet і web-камеру. Продажі FT103 в Японії повинні початися в кінці цього місяця за ціною близько $ 440. Цільова аудиторія новинки невідома, але можливо, комусь все-таки буде потрібно величезний планшет, прив’язаний до розетки.

 

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *