Купити LG Optimus L7 II Dual можна буде вже наступного тижня

LG Optimus L7 II Dual

LG Optimus L7 II Dual

Компанія LG Electronics інформує про початок продажів свого нового смартфона LG Optimus L7 II Dual. Якщо вірити офіційним джерелам, новинка з’явиться у продажу вже наступного тижня.

Смартфон LG Optimus L7 II Dual типовий представник другого покоління смартфонів класу L-Style і належить лінійці L компанії. Нагадаємо, Смартфон LG Optimus L7 II Dual оснащений 4,3-дюймовим WVGA дисплеєм, виготовленим за технологією IPS, і двома активними SIM-картами. Розробники подбали про зручну зміні активної SIM-карти в один дотик. Смартфон отримав досить ємну батарею на 2460 мА/год, мабуть це наслідок роботи двох SIM-карт, не секрет, що таке поєднання збільшує споживання енергії акумулятора. Проте, розробники обіцяю до двох днів автономної роботи без підзарядки. Додаткова функція енергозбереження дозволяє в один дотик перевести роботу смартфона режим з мінімальним споживанням заряду акумулятора.

Смартфон працює під керівництвом двоядерного процесора з тактовою частотою 1 ГГц. В якості операційної системи використовується Android версії 4.1 Jelly Bean. Також можна відзначити наявність 8 мегапіксельної камери. Як ми вже говорили, смартфон LG Optimus L7 II Dual з’явиться в магазинах вже на наступному тижні. Його вартість складе 2 990 гривень.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *