LED телевізор Philips Elevation 60PFL8708S з додатковим освітленням Ambilight

Philips Elevation 60PFL8708S

LED телевізор Philips Elevation 60PFL8708S

Компанія TP Vision повідомила про швидкий початок продажів нового 60-дюймового LED-телевізора Philips Elevation 60PFL8708S. Дана модель відноситься до серії розумних телевізорів Philips Smart TV і може похвалитися підтримкою технології Ambilight.

За словами виробника, товщина панелі телевізора складає всього 13,5 мм, що робить його найтоншим телевізором компанії. За роботу всіх елементів телевізора відповідає процесор Perfect Pixel HD, матриця має Full HD дозвіл 1920х1080 пікселів. Технологія 900 Гц Perfect Motion Rate, забезпечує високу якість картинки при відображенні динамічних сцен. Philips Elevation 60PFL8708S має вихід в онлайн магазин додатків Philips Smart TV.

Є можливість запису улюблених телепередач або фільмів, причому, це можна робити навіть не перебуваючи вдома. Технологія Wi-Fi Miracast і SimlyShare дозволяє користувачеві відправляти фото і відео контент зі свого мобільно телефону на панель телевізора одним натисканням кнопки. За допомогою Wi-Fi Smart Screen передає програми цифрового телеефіру на підключений гаджет користувача, а функція Multi-Room дозволяє відправити контент на другий телевізор в квартирі. Одним з найважливіших переваг даного телевізора є технологія Ambilight – на задній панелі телевізора встановлено 94 світлодіодних лампи, які створюють підсвічування в тон квітам, що відображається в поточний момент на екрані телевізора, візуально розширюючи його доступну для огляду частина.

Пульт управління телевізором оснащений функцією указки, дозволяючи здійснювати навігацію по каталогу додатків Philips Smart TV. На зворотному боці пульта знаходиться QWERTY клавіатура. Телевізор Philips Elevation 60PFL8708S з’явиться в продажі ближче до осені, про його вартість поки не повідомляється.

Summary
Review Date
Reviewed Item
LED телевізор Philips Elevation 60PFL8708S з додатковим освітленням Ambilight
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *