Lenovo має намір першою випустити смартфон на Snapdragon 855

Процесор Qualcomm Snapdragon 855 зацікавив всіх великих виробників смартфонів – вчора стало відомо, що сама Xiaomi вже тестує прототип на його основі. Сьогодні інформатори повідомили про бажання компанії Lenovo випустити власний мобільник з цим чіпом всередині, і зробити це вона збирається раніше, ніж всі інші.
Віце-президент Lenovo Чанг Ченг особисто підкреслив, що компанія має намір обігнати всіх своїх конкурентів і представити перший в світі флагман на базі Snapdragon 855 з власним логотипом на корпусі. Віриться в це з дуже великими труднощами – чи Qualcomm відвантажить перші партії свого нового топового CPU компанії, яка навіть не входить в п’ятірку лідерів на світовому ринку смартфонів. А ось Xiaomi вже посіла третє місце, посунувши саму Huawei, так що інформація про тестування прототипу на Snapdragon 855 цілком може виявитися правдою.

Втім, Lenovo дійсно може анонсувати смартфон на зазначеному CPU раніше, ніж це зроблять всі інші, ось тільки вийде він, найімовірніше, ще дуже нескоро. Крім того, не так давно Lenovo натякала на реліз повністю Безрамковий смартфона, але в підсумку викотила щось середнє з цілком відчутними рамками, так що вірити словам Чанга Ченга поки все ж не варто.

Summary
Review Date
Reviewed Item
Lenovo має намір першою випустити смартфон на Snapdragon 855
Author Rating
51star1star1star1star1star
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *